ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ 5 травня

Божественну Літургію з освяченням пасхальних кошиків у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі очолив намісник монастиря Високопреосвященніший Олександр, архієпископ Городницький. Йому співслужили насельники у священному сані, Пасхальні піснеспіви виконував зведений братський хор під керівництвом протоієрея Андрія Шевчука.
За традицією, священнослужителі читають Святе Євангеліє різними мовами. Зокрема було прочитано на українській, церковно-слов’янській, грецькій, англійській та німецькій мовах.
Архімандрит Іов оголосив Пасхальне вітання Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського та Всієї України.
На завершення Висопреосвященніший Олександр окропив вірян та пасхальні кошики святою водою, привітавши їх зі Світлим Воскресінням Христовим. Фоторепортаж на ФБ.