ВЕРБНА НЕДІЛЯ

28 квітня 2024 року, у Вербну неділю, свято Входу Господнього до Єрусалима, Високопреосвященнійший Олександр, архієпископ Городницький звершив Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі Городницького монастиря. Йому співслужили насельники та гості у священному сані, зведений братський хор.
Під час Божественної літургії були піднесені особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним; щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Після Літургії Владика прочитав особливу молитву з нагоди свята, окропив вербові гілки та вірян святою водою, привітав всіх зі святом. Фоторепортаж на ФБ.