Archive | 06.05.2024

День пам’яті Вмч. ГЕОРГІЯ ПОБІДОНОСЦЯ

В цей святковий для Городниці день божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі очолив митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука. Йому соборно співслужили митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископи Бучнський Пантелеімон, Городницький Олександр, Ладижинський Сергій, насельники монастиря та численні гості у священному сані. Божественні піснеспіви виконував зведений братський хор під управлінням протоієрея Андрія Шевчука.
Після читання Святого Євангелія, зі словом проповіді про життя та священний подвиг Великомученика Георгія до вірян звернувся Владика Лука.
Під час богослужіння були піднесені сугубі молитва та прохання до Всевишнього за мир в українській землі та звільнення від ворога, а також за помилування нашого народу. Фоторепортаж на ФБ.