Всіх Святих

Православні віруючі 19 червня відзначають День всіх святих або Собор всіх святих. Щорічно це свято зустрічають в неділю, наступну після Трійці. Це престольне свято у селі Лучиця Городницької ОТГ.

Богослужіння в місцевому храмі на честь Всіх Святих очолив Митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан. Йому співслужили Архієпископ Городницький Олександр, Єпископ Ладижинський Сергій, духовенство та зведений братський хор Городницького Свято-Георгіївського монастиря. Була піднесена особлива молитва за мир та припинення війни в нашій країні. Владика Іонафан звернувся зі словом-проповіддю до вірян, закликав бути вірними Святій Церкві, сповідувати любов і взаєморозуміння. Прикладом для всіх нас повинні бути життя Святих мучеників і преподобних, котрих прославляє Свята Церква.

Відбулась хресна хода.