ТРІЙЦЯ

Богослужіння цього дня в Свято-Георгіївському храмі Городницького монастиря очолив Високопреосвященнійший Олександр, архієпископ Городницький, намісник монастиря. Йому співслужили духовенство та зведений братський хор монастиря.
За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Владика Олександр попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Після Божественної літургії Владика очолив велику вечірню, за якою були прочитані особливі молитви святителя Василія Великого з колінопреклонінням. Пройшла хресна хода. #horodnicanews